Saame tuttavaks!

Meist

Oleme pere-ettevõte Viljandimaalt, kus on tegevussuundi kaks: mesilaste pidamine ja vaarikate kasvatus. 14-aastane Sander, 9-aastased kaksikud Marleen ja Marten ja 2-aastane pesamuna Saara Brita on meie peamine varandus. Lastega koos saame tööülesandeid jagada ja koos kasvada. Pereisa Ahti ja mina Kaja teeme tööd mesilastega ja lapsed on abilised vaarikate hooldamisel ja marjade korjamisel.

Kui viis aastat tagasi alustasin tööd ettevõtjate nõustajana, siis ei teadnud, et ka minust saab peagi ettevõtja. Kui 2017. aasta kevadel küsis minult hea tuttav: „Kaja, mis on Sinu äriplaan?“, siis ei olnud mul kindlat mõtet veel peas, aga sealt läks idee kasvama … Olen kogu oma lapsepõlve isa kõrvalt toimetanud mee vurritamise ja pakendamisega aga ise tarude juures ei toimetanud.

Päris oma mesilasperesid pean viiendat suve ja olen selle ajaga väga palju õppinud. Mesilased – see on nii põnev maailm ja sõltub sealjuures ilmast, aja planeerimisest ning mesiniku teadlikkusest. Mulle on alati olnud oluline teada, kelle käest ma mett ostan ja kust on see pärit. Nimetatakse ka neid nn oma ihumesinikeks. Saan nüüd ise olla ihumesiniku rollis ja saan oma klientidele pakkuda parimat mett, mille saamiseks hea meelega panustan.

Vaata pilte meie tegemistest

Galerii

Ostukorv0
Ostukorvis ei ole ühtegi toodet!
Jätka ostlemist
0